Kalendarz

<< 2017-12 >>
pnwtśrczptsbnd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ostatnio komentowane

dodano: 11 Kwiecień 2017 14:49:45
przez: Irena K.
Dzień dobry Pani Bożeno, sezon za pasem a baza noclegowa naszej pięknej gminy jak nie działała tak nie działa (czasami na 30%). Podaję przykład jak powinna działać informacja o noclegach: www.dziwnow.com Strona urzędowa www.dziwnow.pl z noclegami to wstyd dla Pana Burmistrza. "Jak cię widzą tak cię piszą". Nie wiem kto administruję tą stroną, ale w
dodano: 31 Sierpień 2016 06:31:25
przez: Wyborca
Pani Bożeno to co się dzieje na stronie dziwnow.pl to skandal. Mamy 31 sierpnia, a na stronie ciągle jest zaproszenie na festiwal sportu ktory byl w lipcu. Pomijam że jest tam mało informacji aktualnych, a większość tych które się pojawiają są z dużym opóźnieniem. Zamiast poprawiać promocję naszego miasta jest coraz gorzej. Kto za to odpowiada. Nie
dodano: 01 Lipiec 2016 16:25:41
przez: Czytelnik
Szanowna P. Bożeno. Może to co napiszę nie będzie na temat, ale wszystkie liczące się regionalne media chwalą Dziwnów za dobre serce, dając schronienie uchodźcom z Ukrainy. Ja też jestem za takimi działaniami i w pełni je popieram. Natomiast krew mnie zalewa, że na naszej głównej stronie www.dziwnow.pl nie ma słowa o tej jakże pięknej inicjatywie.
dodano: 01 Lipiec 2016 13:19:28
przez:
Pani Bożeno jest pani "ideałem" widząc tylko burdel w okół Waszych bloków nie widząc drugiego takiego samego na WDW -Agencja Mienia sprzedała niektóre tereny osobom prywatnym bez pomyślunku dzieląc swój teren na beznadziejne metrażowo działki - o szerokości około 5-6 metrów a długie ze 12 m - a to podobno miały być uliczki wewnętrzne ,pytam się kto
dodano: 17 Czerwiec 2016 05:33:52
przez: Janek
Pani Bożeno, widzę że teren przy moście będzie zagospodarowany. Mam nadzieję, że Pan Jeszka (bo z tego co pamiętam oferował swoją pomoc) przekaże kawałek przęsła mostu zwodzonego, które ma u siebie. Razem z kołem zębatym będzie się dobrze komponowało. Przydałyby się jeszcze jakieś tablice poglądowe ze zdjęciami starego mostu i krótka historia.
dodano: 16 Czerwiec 2016 16:21:41
przez: sąsiad
Pani Bożeno, czy możemy pomyśleć o wymianie starych domofonów w bloku na nowe? Może wideodomofony? Trzeba iść z postępem. Ciągłe noszenie kluczyka jest irytujące, wpisanie kodu byłoby wygodniejsze. I jeszcze jedno, po ostatnich sensacjach z wodą w Naszej miejscowości, może pomyślimy o swojej stacji uzdatniania wody w bloku. Proszę poczytać na ten t
dodano: 16 Czerwiec 2016 11:59:52
przez: mieszkanka
Pani Bożeno, za pośrednictwem Pani stronki chciałam podsunąć pomysł na upiększenie naszego Dziwnowa. W centrum mamy kotwicę, podświetlany statek, a może by tak kolorowe fontanny na wodzie? Ludzie odpoczywający na ławeczkach przy nabrzeżu mieliby nie lada atrakcję. Zarówno Ci więksi jak i Ci mali:-) Można zamontować z samego brzegu, bo środek jak wi

Napisz do mnie

Szkoda, że nie jestem przedszkolakiem

Środa, 22 Czerwiec 2011 15:50:48

Dzisiaj był radosny dzień dla przedszkola "Promyk Słońca" w Dziwnowie, zakończenie roku szkolnego. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i przepraszamy, że nie mogliśmy być. Oddelegowaliśmy z Komisji Budżetowej pana Mieczysława Beyera. Niestety my musieliśmy zająć się analizowaniem Uchwał przed sesją 29 czerwca br. A było ich sześćdziesiąt. Dotyczyły terenów całej Gminy. Jak już zauważyliście nie preferuje obradowania tylko na sali konferencyjnej, ale jestem za fizyczną obecnością w miejscu o którym podejmujemy decyzję. Pani Wioleta Mazurek zapewne wolała by mnie nie oglądać,bo przez nas traci dużo czasu a pracę swoją musi wykonać, ale bez jej wiedzy i pełnego profesjonalizmu przy połowie tych Uchwał opadły by nam ręce. Możecie uważać, że przesadzam, bo to obowiązek urzędnika. Zapewniam Państwa, gdyby pomoc nam udzielana była tylko jako obowiązek to nie bylibyśmy w stanie tylu Uchwał przepracować co z przygotowaniem pani Mazurek. Jest to dla nas studnia wiedzy, która ułatwia nam podejmowanie decyzji. Pani Wioleto bardzo, bardzo dziękuję.

Po wielu moich interwencjach w końcu mamy skoszony teren WAM-owski. A najśmieszniejsze było to, że skoszono wszystko oprócz terenów, które sfotografowałam i są naprzeciw mojej Wspólnoty . Dopiero moja następna interwencja spowodowała, że skoszono także ten teren. Natomiast zgłosiłam do pana Konrada dziurę w płocie  placu zabaw i nie zdążyłam sie obejrzeć a tu już naprawione.Dzieki, dzięki. Chciałam bardzo podziękować panu Burmistrzowi za zrealizowanie mojego wniosku o znaki ograniczające postój do 20 minut na ul. Mickiewicza. Może to i nic nie da, zobaczymy. Może faktycznie trzeba kupić parkomaty i to udrożni miasto. Zaczyna się coraz bardziej obrywać Radnym. Osoby, które nieuzyskały tego co zamierzały nie szczędzą czasami argumentów poniżej pasa. Odmowy traktują personalnie, choć w najmniejszym stopniu takimi nie są. Radni to zróżnicowana grupa pod każdym względem. Skoro przez wszystkich lub większość podjęta jest decyzja to ta decyzja musi być społecznie pożyteczna, a niekoniecznie idąca z interesem poszczególnego wyborcy. Radni zmieniają zdanie ale idą za tym nowe do tej pory nieznane elementy.

Kochani, bardzo proszę bierzcie udział w konkursie NIVEA i głosujcie na Dziwnów. Macie poprzez mą stronę ułatwioną rejestrację. Przy takim zaangażowaniu mieszkańców jak do tej pory nie mamy żadnych szans na sponsorowany porządny plac zabaw. A tak niewiele potrzeba, raz dziennie kliknąć. Nie rozpisuję się więcej bo już późna noc a jutro raniusieńko trzeba wstać i szykować ołtarz na Boże Ciało.


 

 

komentarzy: 4

Dodano: Wtorek, 28 Czerwiec 2011 15:23:01 Przez: Bożena
Wydzielono wiele miejsc pod parkingi i ogłoszono przetarg i nie wielu było chętnych. Założenie było takie, zarabiamy na parkingach na parkomaty a mieszkańcy wykupują kartę parkingową za 30 złotych miesięcznie i mogą parkować gdzie chcą i na ile chcą. Gdy zostanie w niedługim czasie wyremontowana droga wojewódzka to według projektu ,który widziałam będą prawie na całej długości parkingi.Teraz jest szansa znalezienia wolnego miejsca choć na 20 minut, do tej pory graniczyło to z cudem. Takie rozwiązanie nie jest szczytem moich marzeń, ale uważam to za dobry kierunek. Zapewne niedługo Polo Ekonomy też ograniczy parking tylko dla klientów.
Dodano: Wtorek, 28 Czerwiec 2011 06:28:52 Przez: mieszkaniec
popieram pracownika, ten znak to jakaś pomyłka, zamieszanie niepotrzebne, ludzie i tak tego znaku nie widzą i parkują. A gdzie mają stawiać samochody?? Wielce Pani mądra, niech się Pani lepiej postara o parkingi prawdziwe i wtedy możemy dyskutować, jestem kierowcą, handlowcem i cały czas jeżdżę, znam problem parkowana na terenie Dziwnowa. A tak na marginesie w sezonie letnim nie załatwię sprawy w banku w 20 minut a w banku jestem dość często i po dziurki w nosie mam te kolejki do kasy. Tak czy siak strażnik przyjdzie i wlepi mi mandat, fajna sprawa dla mieszkańców. Pozostaje tylko szukać w pocie czoła miejsca aby postawić samochód i lecieć pozałatwiać sprawy. Może zamknijmy ulicę mickiewicza dla samochodów i zróbmy deptak z prawdziwego zdarzenia, przecież jak sama Pani pisze - możemy spacerować, wszędzie jest blisko aby pozałatwiać sprawy a na przeciw poczty jest tyle miejsca do parkowania, zróbmy rewolucję może się opłaci.
Dodano: Poniedziałek, 27 Czerwiec 2011 03:39:29 Przez: Bożena
Przykro,że urzędnik wykonujący służbę dla innych myśli tylko o własnym wygodnictwie.Na przeciw Banku Spółdzielczego jest sporo miejsca na parkowanie i tylko kilka kroków od OPS. Szanowny "Pracowniku",a może czas pomyśleć o osobach , które potrzebują dokonać zakupów lub wpłaty w banku czy też wykupić lekarstwa w aptece. Ich czas lub zdrowie nie pozwalają na przemieszczanie dłuższych odcinków pieszo, aby znaleźć miejsce do parkowania i jeszcze dojść do wymaganej instytucji. Ponadto ten znak jest próbą powstrzymania parkowania przez plażowiczów, którzy mając możliwość swobodnego parkowania na Mickiewicza nie korzystają z płatnych parkingów. A na sprzątanie po nich na czymś trzeba zarobić. Proszę nakierować myślenie w tę stronę.
Dodano: Niedziela, 26 Czerwiec 2011 15:26:10 Przez: pracownik
Pani Radna, uważam że pomysł ze znakiem przy ulicy Mickiewicza nie do końca Pani przemyślała ... otóż zapomniała Pani o pracownikach budynku przy ulicy Mickiewicza 19 gdzie mieści się ZWiK, OPS, Straż Miejska oraz Posterunek Policji. Gdzie Ci pracownicy mają parkować swoje samochody,prawie wszyscy przyjeżdżają do pracy samochodami, pracowników jest około 25 osób. Za budynkiem od drugiej strony jest parking, jednak jest on bardzo mały, stają tam radiowozy policyjne, trudno wjechać i wyjechać ponieważ wjazd jest wąski. Nikt nie pomyślał o tym stawiając ten znak ... mam zamiar zgłosić ten problem do burmistrza. Pozdrawiam ;)