Kalendarz

<< 2017-12 >>
pnwtśrczptsbnd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ostatnio komentowane

dodano: 11 Kwiecień 2017 14:49:45
przez: Irena K.
Dzień dobry Pani Bożeno, sezon za pasem a baza noclegowa naszej pięknej gminy jak nie działała tak nie działa (czasami na 30%). Podaję przykład jak powinna działać informacja o noclegach: www.dziwnow.com Strona urzędowa www.dziwnow.pl z noclegami to wstyd dla Pana Burmistrza. "Jak cię widzą tak cię piszą". Nie wiem kto administruję tą stroną, ale w
dodano: 31 Sierpień 2016 06:31:25
przez: Wyborca
Pani Bożeno to co się dzieje na stronie dziwnow.pl to skandal. Mamy 31 sierpnia, a na stronie ciągle jest zaproszenie na festiwal sportu ktory byl w lipcu. Pomijam że jest tam mało informacji aktualnych, a większość tych które się pojawiają są z dużym opóźnieniem. Zamiast poprawiać promocję naszego miasta jest coraz gorzej. Kto za to odpowiada. Nie
dodano: 01 Lipiec 2016 16:25:41
przez: Czytelnik
Szanowna P. Bożeno. Może to co napiszę nie będzie na temat, ale wszystkie liczące się regionalne media chwalą Dziwnów za dobre serce, dając schronienie uchodźcom z Ukrainy. Ja też jestem za takimi działaniami i w pełni je popieram. Natomiast krew mnie zalewa, że na naszej głównej stronie www.dziwnow.pl nie ma słowa o tej jakże pięknej inicjatywie.
dodano: 01 Lipiec 2016 13:19:28
przez:
Pani Bożeno jest pani "ideałem" widząc tylko burdel w okół Waszych bloków nie widząc drugiego takiego samego na WDW -Agencja Mienia sprzedała niektóre tereny osobom prywatnym bez pomyślunku dzieląc swój teren na beznadziejne metrażowo działki - o szerokości około 5-6 metrów a długie ze 12 m - a to podobno miały być uliczki wewnętrzne ,pytam się kto
dodano: 17 Czerwiec 2016 05:33:52
przez: Janek
Pani Bożeno, widzę że teren przy moście będzie zagospodarowany. Mam nadzieję, że Pan Jeszka (bo z tego co pamiętam oferował swoją pomoc) przekaże kawałek przęsła mostu zwodzonego, które ma u siebie. Razem z kołem zębatym będzie się dobrze komponowało. Przydałyby się jeszcze jakieś tablice poglądowe ze zdjęciami starego mostu i krótka historia.
dodano: 16 Czerwiec 2016 16:21:41
przez: sąsiad
Pani Bożeno, czy możemy pomyśleć o wymianie starych domofonów w bloku na nowe? Może wideodomofony? Trzeba iść z postępem. Ciągłe noszenie kluczyka jest irytujące, wpisanie kodu byłoby wygodniejsze. I jeszcze jedno, po ostatnich sensacjach z wodą w Naszej miejscowości, może pomyślimy o swojej stacji uzdatniania wody w bloku. Proszę poczytać na ten t
dodano: 16 Czerwiec 2016 11:59:52
przez: mieszkanka
Pani Bożeno, za pośrednictwem Pani stronki chciałam podsunąć pomysł na upiększenie naszego Dziwnowa. W centrum mamy kotwicę, podświetlany statek, a może by tak kolorowe fontanny na wodzie? Ludzie odpoczywający na ławeczkach przy nabrzeżu mieliby nie lada atrakcję. Zarówno Ci więksi jak i Ci mali:-) Można zamontować z samego brzegu, bo środek jak wi

Napisz do mnie

Połowa września w moim kalendarzu

Wtorek, 06 Wrzesień 2011 15:42:59

Wrzesień to miesiąc jak każdy inny, jeśli chodzi o ilość zapisków w moim kalendarzu, związanych z zaangażowaniem jako radna. Dni bez zapisków też są wypełnione zajęciami związanymi z tą funkcją. Gdy Państwo zwracacie się z różnymi sprawami do mnie, odbieram to jako znak akceptacji mej pracy. Jestem osobą zadaniową i bardzo odpowiada mi rozwiązywanie konkretnych zagadnień.

 

1 września- czwartek jak pisałam uroczystości otwierające rok szkolny.

2 września - piątek byłam na wyjeździe w Urzędzie Miejskim w Międzyzdrojach w celu znalezienia wspólnego mianownika do inwestycji w wodę.

6 września - wtorek uczestniczę w Komisji Ochrony Zdrowia, Spraw socjalnych i Mieszkaniowych. omówienie projektów Uchwał przygotowanych pod obrady na Sesji.

8 września - czwartek Komisja Budżetu i Planowania. Komisja w terenie. Mamy zamiar objechać od Łukęcina przez Dziwnówek, Dziwnów do Międzywodzia, gdyż projekty Uchwał dotyczą każdej z tych miejscowości . Jedziemy w teren, aby na miejscu wypracować stanowisko Komisji.

9 września - piątek ponowny wyjazd do Międzyzdrojów w celu kontynuacji rozmów dotyczących zabezpieczenia w przyszłości zaopatrzenia w wodę.

14 września - środa ważny dzień nie tylko dlatego iż mamy Sesję i będziemy przyjmować Uchwały, ale dlatego, że odbędzie się też Sesja plenarna na temat służby zdrowia. Jestem bardzo ciekawa tej dyskusji i czy napłynęły ciekawe oferty.