Kalendarz

<< 2017-12 >>
pnwtśrczptsbnd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ostatnio komentowane

dodano: 11 Kwiecień 2017 14:49:45
przez: Irena K.
Dzień dobry Pani Bożeno, sezon za pasem a baza noclegowa naszej pięknej gminy jak nie działała tak nie działa (czasami na 30%). Podaję przykład jak powinna działać informacja o noclegach: www.dziwnow.com Strona urzędowa www.dziwnow.pl z noclegami to wstyd dla Pana Burmistrza. "Jak cię widzą tak cię piszą". Nie wiem kto administruję tą stroną, ale w
dodano: 31 Sierpień 2016 06:31:25
przez: Wyborca
Pani Bożeno to co się dzieje na stronie dziwnow.pl to skandal. Mamy 31 sierpnia, a na stronie ciągle jest zaproszenie na festiwal sportu ktory byl w lipcu. Pomijam że jest tam mało informacji aktualnych, a większość tych które się pojawiają są z dużym opóźnieniem. Zamiast poprawiać promocję naszego miasta jest coraz gorzej. Kto za to odpowiada. Nie
dodano: 01 Lipiec 2016 16:25:41
przez: Czytelnik
Szanowna P. Bożeno. Może to co napiszę nie będzie na temat, ale wszystkie liczące się regionalne media chwalą Dziwnów za dobre serce, dając schronienie uchodźcom z Ukrainy. Ja też jestem za takimi działaniami i w pełni je popieram. Natomiast krew mnie zalewa, że na naszej głównej stronie www.dziwnow.pl nie ma słowa o tej jakże pięknej inicjatywie.
dodano: 01 Lipiec 2016 13:19:28
przez:
Pani Bożeno jest pani "ideałem" widząc tylko burdel w okół Waszych bloków nie widząc drugiego takiego samego na WDW -Agencja Mienia sprzedała niektóre tereny osobom prywatnym bez pomyślunku dzieląc swój teren na beznadziejne metrażowo działki - o szerokości około 5-6 metrów a długie ze 12 m - a to podobno miały być uliczki wewnętrzne ,pytam się kto
dodano: 17 Czerwiec 2016 05:33:52
przez: Janek
Pani Bożeno, widzę że teren przy moście będzie zagospodarowany. Mam nadzieję, że Pan Jeszka (bo z tego co pamiętam oferował swoją pomoc) przekaże kawałek przęsła mostu zwodzonego, które ma u siebie. Razem z kołem zębatym będzie się dobrze komponowało. Przydałyby się jeszcze jakieś tablice poglądowe ze zdjęciami starego mostu i krótka historia.
dodano: 16 Czerwiec 2016 16:21:41
przez: sąsiad
Pani Bożeno, czy możemy pomyśleć o wymianie starych domofonów w bloku na nowe? Może wideodomofony? Trzeba iść z postępem. Ciągłe noszenie kluczyka jest irytujące, wpisanie kodu byłoby wygodniejsze. I jeszcze jedno, po ostatnich sensacjach z wodą w Naszej miejscowości, może pomyślimy o swojej stacji uzdatniania wody w bloku. Proszę poczytać na ten t
dodano: 16 Czerwiec 2016 11:59:52
przez: mieszkanka
Pani Bożeno, za pośrednictwem Pani stronki chciałam podsunąć pomysł na upiększenie naszego Dziwnowa. W centrum mamy kotwicę, podświetlany statek, a może by tak kolorowe fontanny na wodzie? Ludzie odpoczywający na ławeczkach przy nabrzeżu mieliby nie lada atrakcję. Zarówno Ci więksi jak i Ci mali:-) Można zamontować z samego brzegu, bo środek jak wi

Napisz do mnie

Widok z okna

Czwartek, 13 Grudzień 2012 10:29:03

Okres przedświąteczny to czas intensywnej  pracy w domu lub dla domu. Zakupy sprzątanie,  gotowanie  Tak jesteśmy pochłonięci przygotowaniami do Świąt Bożego Narodzenia, że często niezauważany tego co jest wokół nas. A przyznać trzeba, że jest pięknie. Nie umiem robić dobrych zdjęć, ale nie mogłam oprzeć się widokom z okna i  dla złapania oddechu, dla wyciszenia i zwolnienia tempa  te kilka zdjęć  dla Państwa  przekazuje. Tu nie trzeba słów, aby  ukazać w jak pięknym otoczeniu żyje każdy z nas. Z mego okna zima wygląda tak. W Państwa oknach jest zapewne równie pięknie. Doceńmy fakt, że żyjemy  w tak pięknym miejscu na naszej ziemi. Samych dobrych zdarzeń i dużo zdrowia.


 

 

komentarzy: 6

Dodano: Sobota, 15 Grudzień 2012 12:51:44 Przez:
popieram też kibica który twierdzi że wręcz obowiązkiem każdego właściciela jest odśnieżenie wokół swojej posesji.Ja odśnieżam ale co z tego inni nie odśnieżają tylko wyglądają przez okna i patrzą na głupka.
Dodano: Sobota, 15 Grudzień 2012 07:14:06 Przez: WB
Bardzo prosze kibicow i innych o niewrabianie Szkoly do prywatnych polajanek.Na wystawe sami potrafimy zaprosic a blog mlodych jest wydarzeniem samym w sobie.
Dodano: Sobota, 15 Grudzień 2012 02:20:11 Przez: Unger
Droga P. Bożenko, i znów "kibic z dala się w*******a". Już kiedyś pisałem aby się Pni nie przejmowała takimi elementami którzy w życiu osiągnęli pewnie tylko możliwość pisania idiotyzmów o innych. Z wpisów "kibica" wynika, że próbuje on znać się na wszystkim a pewnie nie zna się na niczym. Na Pani miejscu nie publikowałbym jego wpisów - miejsce śmieci jest w koszu. Pozdrawiam Panią i "róbmy swoje".
Dodano: Piątek, 14 Grudzień 2012 17:45:17 Przez: Józef
Pani Bożeno ma Pani rację twierdząc, że to co pod nosem to się nie docenia. Zdjęcia są całkiem fajne a ten "kibic" powinien zmienić ksywkę na 'Kibol"
Dodano: Piątek, 14 Grudzień 2012 14:25:37 Przez: kibic
Najwyższy czas wyjść z domu(wszak to Pani rozdaje karty)i zobaczyć jak wyglądają chodniki,drogi,jak jest ślisko i ludzie się przewracają,kiedy są odśnieżane,dlaczego właściciele posesji nie uprzątają śniegu,co robi straż miejska poza pobieraniem pensji,dlaczego wejścia na zebry są nie odśnieżone i uniemożliwiają przejście na drugą stronę?,na moście ślisko itd... a Pani pokazuje to co wszyscy widzą bez Pani pomocy, a co nie jest Pani zasługą.To że Pani nie umie robić zdjęć wszyscy wiedzą, więc polecam zgłosić się do uczniów Liceum Społecznego oni to potrafią i może nauczą.Prace uczniów można obejrzeć nie wychodząc z domu na stronie- dziwnydziwnów.blogspot.com . Pozdrawiam i niech Pani zwolni bo to niezdrowo i może się źle skończyć.
BożenaDo Pana nic nie dociera"jakby grochem o ścianę" Tłumaczyłam już "rozdaję karty" na swej stronie a Pan z uporem ..... odnosi to do zdarzeń dnia codziennego.Brakuje tylko zarzutu, dlaczego śnieg z nieba pada? Mam nadzieję, że sam dawał Pan przykład wywijając łopatą do śniegu jak należy dbać o teren wokół swej nieruchomości. Na ogół ten dużo krzyczy, co sam nic nie robi. Ja do odśnieżania przykładałam się solennie. Zarówno o świcie jak i o zmierzchu.Tak się dzieje, że najczęściej to co obok nas jest niezauważalne. Jeśli chodzi o zasługi to niektóre te rośliny osobiście kupowałam i sadziłam.Wielu osobom moje zdjęcia odpowiadają i otrzymuję słowa zachęty do ich umieszczania. A tak całkiem żartując to na początku komentarza zachęca mnie Pan do wyjścia z domu, a na koniec do pozostania. Użycie słowa "zwolni" całkowicie nie rozumiem w odniesieniu do czego lub kogo a może co lub czym? Zapraszam na spotkanie w temacie "Ustawa śmieciowa" 15.12 br o godzinie 16-tej w salce za Kościołem. To jest realny problem do rozwiązania.
Dodano: Piątek, 14 Grudzień 2012 04:37:30 Przez: Justyna
Dobrze, że Pani zwróciła uwagę na piękno zimy. Sama teraz częściej zerkam przez swoje okna i muszę stwierdzić, że to też przepiękny widok