Kalendarz

<< 2018-01 >>
pnwtśrczptsbnd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ostatnio komentowane

dodano: 11 Kwiecień 2017 14:49:45
przez: Irena K.
Dzień dobry Pani Bożeno, sezon za pasem a baza noclegowa naszej pięknej gminy jak nie działała tak nie działa (czasami na 30%). Podaję przykład jak powinna działać informacja o noclegach: www.dziwnow.com Strona urzędowa www.dziwnow.pl z noclegami to wstyd dla Pana Burmistrza. "Jak cię widzą tak cię piszą". Nie wiem kto administruję tą stroną, ale w
dodano: 31 Sierpień 2016 06:31:25
przez: Wyborca
Pani Bożeno to co się dzieje na stronie dziwnow.pl to skandal. Mamy 31 sierpnia, a na stronie ciągle jest zaproszenie na festiwal sportu ktory byl w lipcu. Pomijam że jest tam mało informacji aktualnych, a większość tych które się pojawiają są z dużym opóźnieniem. Zamiast poprawiać promocję naszego miasta jest coraz gorzej. Kto za to odpowiada. Nie
dodano: 01 Lipiec 2016 16:25:41
przez: Czytelnik
Szanowna P. Bożeno. Może to co napiszę nie będzie na temat, ale wszystkie liczące się regionalne media chwalą Dziwnów za dobre serce, dając schronienie uchodźcom z Ukrainy. Ja też jestem za takimi działaniami i w pełni je popieram. Natomiast krew mnie zalewa, że na naszej głównej stronie www.dziwnow.pl nie ma słowa o tej jakże pięknej inicjatywie.
dodano: 01 Lipiec 2016 13:19:28
przez:
Pani Bożeno jest pani "ideałem" widząc tylko burdel w okół Waszych bloków nie widząc drugiego takiego samego na WDW -Agencja Mienia sprzedała niektóre tereny osobom prywatnym bez pomyślunku dzieląc swój teren na beznadziejne metrażowo działki - o szerokości około 5-6 metrów a długie ze 12 m - a to podobno miały być uliczki wewnętrzne ,pytam się kto
dodano: 17 Czerwiec 2016 05:33:52
przez: Janek
Pani Bożeno, widzę że teren przy moście będzie zagospodarowany. Mam nadzieję, że Pan Jeszka (bo z tego co pamiętam oferował swoją pomoc) przekaże kawałek przęsła mostu zwodzonego, które ma u siebie. Razem z kołem zębatym będzie się dobrze komponowało. Przydałyby się jeszcze jakieś tablice poglądowe ze zdjęciami starego mostu i krótka historia.
dodano: 16 Czerwiec 2016 16:21:41
przez: sąsiad
Pani Bożeno, czy możemy pomyśleć o wymianie starych domofonów w bloku na nowe? Może wideodomofony? Trzeba iść z postępem. Ciągłe noszenie kluczyka jest irytujące, wpisanie kodu byłoby wygodniejsze. I jeszcze jedno, po ostatnich sensacjach z wodą w Naszej miejscowości, może pomyślimy o swojej stacji uzdatniania wody w bloku. Proszę poczytać na ten t
dodano: 16 Czerwiec 2016 11:59:52
przez: mieszkanka
Pani Bożeno, za pośrednictwem Pani stronki chciałam podsunąć pomysł na upiększenie naszego Dziwnowa. W centrum mamy kotwicę, podświetlany statek, a może by tak kolorowe fontanny na wodzie? Ludzie odpoczywający na ławeczkach przy nabrzeżu mieliby nie lada atrakcję. Zarówno Ci więksi jak i Ci mali:-) Można zamontować z samego brzegu, bo środek jak wi

Napisz do mnie

PODZIĘKOWANIE

Czwartek, 24 Styczeń 2013 11:40:15

 

Aby zagłosować wyślij SMS na numer 7122
w treści podając numer bloga.K00053
Koszt SMS to 1,23zł

Uwaga! W numerze bloga znak 0, to cyfra zero. Pamiętaj, także, aby nie wstawiać w sms spacji!

Głosuj przez SMS

Dochód z SMS zostanie przekazany na integracyjno - rehabilitacyjne obozy dla dzieci z ubogich rodzin i dzieci niepełnosprawnych.

 

Jest także  w innej kategorii blog mojej sąsiadki. Wystarczy w Google wpisać Magdalena Hofman blog i znajdziecie się Państwo w świecie piękna, przyjemności  i kreatywności.  A jeśli chcielibyście głosować także na blog Magdy to należy wysłać sms wpisujac kod

C00347 NA NUMER 7122

 

komentarzy: 12

Dodano: Czwartek, 21 Luty 2013 11:41:46 Przez: Alek
dawno tu nie zaglądałem.Własciwie nic tu ciekawego się nie dzieje. Komentarzy jest bardzo mało .Pani Bozenka nie lubi krytyki,tylko pochwały.Kazdy ma chyba prawo do oceny,do opini .
Dodano: Piątek, 15 Luty 2013 16:01:35 Przez: czytelniczka
Panie Janie proszę nie ubliżać pani Aldonie.Pani Bożeno jest pani radną wybraną przez mieszkańców i nie powinna pani pisać że pani nie ma zamiaru polemizować z panią Aldoną,może to dla pani potrzebny by był worek treningowy i żadnej łaski pani nie robi informując mieszkańców o tym co się będzie robiło w naszej gminie.Ja również nie mogłam dobić się do pani.Chcąc wpisać komentarz do wypowiedzi pani w sprawie ekranów na WDW.Pani Bożeno napisała pani na forumm w"Zapiski Radnej"Bożena Próchniak =Kraina mlekiem i miodem płynąca Poniedziałek, 21 Styczeń 2013 19:38:25 -że ekrany staną w czerwcu tylko nie napisała w którym roku,tak jak to powiedział pan Dowódca JW.Nie cieszmy się że to będzie w tym(czerwcu 2013)roku,ale podobno jak dobrze pójdzie to w czerwcu ale 2014 roku.Pani Bożeno z całym szacunkiem dla pani i dla pani troski o mieszkańców ale proszę traktować nas poważnie i nie obiecywać i nie uszczęśliwiać ludzi na siłę. Ja nie będę z panią polemizowała ale wypadało by aby pani przeprosiła panią Aldonę bo może ta pani również na panią głosowała.Serdecznie pozdrawiam.
BożenaUznałam że trzy wpisy dotyczące tej samej kwestii są wystarczające. Dalsza polemika nie mogła wnieść nic ponad to co napisano i tylko dlatego jej nie kontynuowałam. Bardzo szanuję wyborców, czego dowodem jest choćby stworzenie tej strony jako jednej z form kontaktów. Moje dodatkowe ponadstandardowe działanie nie może Pani odczytywać jako brak zaangażowania i lekceważenia wyborców. Właśnie dlatego, że bardzo się angażuję to nie mam czasu na przekomarzanki. Jeśli chodzi o ekrany to napisałam tak jak usłyszałam.Nie podałam roku bo sama nie wiem w którym one będą fizycznie. Proszę zadzwonić do Dowódcy Garnizonu Dziwnów i uzyska Pani pełniejszą datę.
Dodano: Czwartek, 14 Luty 2013 11:56:51 Przez: mieszkankadziwnowa,
naprawdę dla osob niepełnosprawnych?Są tacy w Diwnowie?Czyżby PANI BOZENKA ZAUWAŻYŁA takie osoby,także na starsze isamotne zwrociła uwagę od czasu do czasu,może imy będziemy kiedys oczekiwać czyjejs uwagi,pomocy.Nie zauważyłam nigdy aby Pani cos w takim kierunku zrobiła,pozdrawiam iżyczę dobrego zbrowia dla całej RODZINY
BożenaFormułując opinię, należy mieć wiedzę. Daleko mi do altruizmu, ale całym jestestwem staram się ułatwiać życie innym. Naprawdę wierzę, że dobro dobrem powraca, i to jest moim drogowskazem w życiu. "Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc, aby się podniósł." ~ Gabriel Garcia Marquez "Ci, którzy nie mają pokoju w sobie - wojują z innymi." ~ William Halitoz Bardzo szczerze życzę Pani dużo pokoju w sobie.
Dodano: Środa, 30 Styczeń 2013 16:21:03 Przez:
Nie mam ochoty z Panią polemizować ,stwierdziłam tylko fakt i jak widać po wpisach nie tylko ja.Pragnę dodać ,że nigdy nie ubliżyłam i nie poniżyłam nikogo na żadnym blogu.Pogody ducha życzę Pani ,bo mnie nie opuszcza dobry humor.Nigdy nie wydawałam opinii na temat komentarzy ,nie znam ich treści ,zadałam tylko pytanie i to ja nie rozumiem Pani frustracji.Mimo to pozdrawiam i miłego dnia życzę.:)
Dodano: Środa, 30 Styczeń 2013 16:17:23 Przez: Jan
Aldona, daj se spokój z komputerem, weź się za gary albo pranie. Sprawdziłem ostatnich 12 tematów i w każdym można dodawać komentarze. Trochę techniki i jesteś bezradna.
Dodano: Środa, 30 Styczeń 2013 14:12:50 Przez:
Jak radna moze sie tak zapierac w zywe oczy wystarczy wejść na podstronę http://bozenaprochniak.dziwnow.pl/2013-01-21-kraina_mlekiem_i_miodem_plynaca i nie można tam dodać żadnego komentarza! Wstyd, a to nie wszystko bo pani radna stosuje cenzure i nie publikuje komentarzy które są niewygodne co jest jawna manipulacją!
Bożena Pani Aldono nie będę z Panią polemizować. Ma Pani problem z obsługą komputera. Bez problemu zamieściłam wpis na interesującej Panią stronie. Odnośnie cenzury gdyby Pani od początku śledziła mą stronę to wiedziała by Pani, jakie zasady stosuje odnośnie komentarzy. Nie dam się wykorzystać i prowokować do umieszczania wpisów mających na celu ubliżanie i poniżanie osób trzecich. Własne frustracje proszę wyładować na worku treningowym, a nie oczerniając mnie w komentarzu. Feruje Pani opinie na temat dopuszczanych lub nie komentarzy jakby to do Pani one wpływały i znała ich treść. Mniej jadu a więcej pogody ducha. Proszę także nie oceniać innych podług siebie.
Dodano: Wtorek, 29 Styczeń 2013 16:49:57 Przez: Aldona
Pani sobie żartuje,niestety nie do wszystkich, a może to nie Pani wina tylko internetu .
BożenaNie żartuje
Dodano: Sobota, 26 Styczeń 2013 14:37:07 Przez: Aldona
Mam pytanie.Dlaczego nie do wszystkich tematów przedstawionych przez Panią na blogu nie można dodawać komentarzy?
BożenaMożna do wszystkich
Dodano: Sobota, 26 Styczeń 2013 10:36:33 Przez: Emila
Jednak z mojego telefonu można tylko 1 raz głosować. Zagłosowałam następnego dnia z mojego telefonu i otrzymałam wiadomość że już głosowałam. Nie uważam że ten SMS jest stracony ponieważ wspieram tych co potrzebują wypocząć.
Dodano: Piątek, 25 Styczeń 2013 17:15:45 Przez: Ula
Wysłałam dwa.Powodzenia!
Dodano: Czwartek, 24 Styczeń 2013 16:08:34 Przez: Emila
Dodaj w informacji że 2 razy nie można głosować z tego samego telefonu. Ponieważ dostanie się informacje że już oddano głos na tego bloga, spróbuję jutro czy dostanę taką wiadomość
Dodano: Czwartek, 24 Styczeń 2013 14:34:28 Przez: izaneta
pierwsze sms poszły-trzymam kciuki
BożenaDzięki. Faktycznie na ten etap ja nie mam wpływu tylko wszyscy, którzy chcą, aby blok z Dziwnowa przeszedł do dalszej części konkursu. Właściwie nawet jak nie zdobędę odpowiedniej ilości sms-ów to nie będą to zmarnowane wydatki. Korzyść odniosą dzieci z ubogich rodzin lub niepełnosprawne.