Kalendarz

<< 2017-12 >>
pnwtśrczptsbnd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ostatnio komentowane

dodano: 11 Kwiecień 2017 14:49:45
przez: Irena K.
Dzień dobry Pani Bożeno, sezon za pasem a baza noclegowa naszej pięknej gminy jak nie działała tak nie działa (czasami na 30%). Podaję przykład jak powinna działać informacja o noclegach: www.dziwnow.com Strona urzędowa www.dziwnow.pl z noclegami to wstyd dla Pana Burmistrza. "Jak cię widzą tak cię piszą". Nie wiem kto administruję tą stroną, ale w
dodano: 31 Sierpień 2016 06:31:25
przez: Wyborca
Pani Bożeno to co się dzieje na stronie dziwnow.pl to skandal. Mamy 31 sierpnia, a na stronie ciągle jest zaproszenie na festiwal sportu ktory byl w lipcu. Pomijam że jest tam mało informacji aktualnych, a większość tych które się pojawiają są z dużym opóźnieniem. Zamiast poprawiać promocję naszego miasta jest coraz gorzej. Kto za to odpowiada. Nie
dodano: 01 Lipiec 2016 16:25:41
przez: Czytelnik
Szanowna P. Bożeno. Może to co napiszę nie będzie na temat, ale wszystkie liczące się regionalne media chwalą Dziwnów za dobre serce, dając schronienie uchodźcom z Ukrainy. Ja też jestem za takimi działaniami i w pełni je popieram. Natomiast krew mnie zalewa, że na naszej głównej stronie www.dziwnow.pl nie ma słowa o tej jakże pięknej inicjatywie.
dodano: 01 Lipiec 2016 13:19:28
przez:
Pani Bożeno jest pani "ideałem" widząc tylko burdel w okół Waszych bloków nie widząc drugiego takiego samego na WDW -Agencja Mienia sprzedała niektóre tereny osobom prywatnym bez pomyślunku dzieląc swój teren na beznadziejne metrażowo działki - o szerokości około 5-6 metrów a długie ze 12 m - a to podobno miały być uliczki wewnętrzne ,pytam się kto
dodano: 17 Czerwiec 2016 05:33:52
przez: Janek
Pani Bożeno, widzę że teren przy moście będzie zagospodarowany. Mam nadzieję, że Pan Jeszka (bo z tego co pamiętam oferował swoją pomoc) przekaże kawałek przęsła mostu zwodzonego, które ma u siebie. Razem z kołem zębatym będzie się dobrze komponowało. Przydałyby się jeszcze jakieś tablice poglądowe ze zdjęciami starego mostu i krótka historia.
dodano: 16 Czerwiec 2016 16:21:41
przez: sąsiad
Pani Bożeno, czy możemy pomyśleć o wymianie starych domofonów w bloku na nowe? Może wideodomofony? Trzeba iść z postępem. Ciągłe noszenie kluczyka jest irytujące, wpisanie kodu byłoby wygodniejsze. I jeszcze jedno, po ostatnich sensacjach z wodą w Naszej miejscowości, może pomyślimy o swojej stacji uzdatniania wody w bloku. Proszę poczytać na ten t
dodano: 16 Czerwiec 2016 11:59:52
przez: mieszkanka
Pani Bożeno, za pośrednictwem Pani stronki chciałam podsunąć pomysł na upiększenie naszego Dziwnowa. W centrum mamy kotwicę, podświetlany statek, a może by tak kolorowe fontanny na wodzie? Ludzie odpoczywający na ławeczkach przy nabrzeżu mieliby nie lada atrakcję. Zarówno Ci więksi jak i Ci mali:-) Można zamontować z samego brzegu, bo środek jak wi

Napisz do mnie

Regaty Łodzi monotypowych

Czwartek, 01 Maj 2014 09:42:54

Dzisiejszy dzień ponownie jest przykładem, że pogoda nam sprzyja. W nocy cisza . Nad ranem pochmurno i porywy wiatru a przed nami XIV Regaty Łodzi Monotypowych. I choć nurt rzeki dawał się uczestnikom we znaki, to niebo rozpogodziło się stał się piękny dzień. Regaty jak co roku okazały się wspaniałą zabawą choć zakrapianą zdrową rywalizacją.. Drużyny zróżnicowane wiekowo od naprawdę młodych osób, po takie zaawansowane wiekiem jak choćby ja. Tak się złożyło, że w tym roku pierwszy raz w życiu siadłam za sterem i mimo ostatniego miejsca, wiem gdzie mam mięśnie w rękach. Z głębi serca dziekuję za czas i zaangażowanie pani Wiesławie Matelskiej, dała z siebie całą moc. Nie było lekko, ale dobrnęłyśmy do mety i zajęłyśmy jak zwykle z powodu braku konkurencji w swej kategorii I miejsce. To ostatni rok „Diablic”. Jak szybko minęło te cztery lata. Żurek ponoć był przepyszny. Ja pałaszowałam chlebek ze smalcem. Maj rozpoczęty cudnie. Spotkajmy się na uroczystościach rocznicowych „Konstytucji 3 Maja”Będzie bardzo podniośle, gdyż przemarsz będzie z Orkiestrą, a to zawsze wspaniałe przeżycie.


 

 

komentarzy: 4

Dodano: Sobota, 03 Maj 2014 14:34:14 Przez: tomek
Owocna wymiana zdan to klaka burmistrza, koty, lawki , polbruk bo innych powaznych nie dostrzegam.Zaluje, ze ponioslo mnie w te bzdurne czytanie.Duzo lepszych niz ja komentatorow .Takich lubi Pani najwiecej.Zalosne.
Dodano: Sobota, 03 Maj 2014 14:09:12 Przez: tomek
Klasyczne u Pani.Zarzuty , ktorych .....Proste, monotypy dla waskiego grona, gwiazd (kosztow) nie potrafi Pani skontrolowac i samw idea festiwalu do kitu ? A panorame malowano , Kossak i Styka , z talentem a nie na kolanach.Troche intelektu, mniej lukru.Ot i wszystko.A wybiora Pania bo wizyjnosc nie jest w modzie wsrod kotow i chodnikow.
Dodano: Sobota, 03 Maj 2014 12:29:33 Przez: tomek
Pisze Pani bzdury.Co to jest 125 osob plus znajomi na gmine.Co ze sportowcami. Nabiera Pani woey w usta na ta radosna twoczosc, ktorej nie umie pani policzyc.Sa sprawy ktore przerosly pania Problem, ze nie dostrzega pani tego , podobnie jak reszta radnych.I ta infantylnosc tekstow.Na kolanach mozna malowac Panorame.Sadze, ze zrozumie Pani aluzje.
BożenaAlbo Pan jest inny, albo ja jestem inna. Robi mi Pan zarzuty w formie której nie jestem w stanie odczytać. Dlatego nie będę kontynuować tej bezowocnej wymiany zdań.
Dodano: Piątek, 02 Maj 2014 14:53:18 Przez: tomek
Kolejna impreza ku chwale burmistrza, rady i Jeszki.Kompletny bezsens gdy po ulicach petaja sie znudzeni turysci.Kto w tej gminie ma odrobine wyczucia co jest wazne w danej chwili.Festiwal Gwiazd i zapowiedz grajkow.A pikniki ze sportowcami, spotkania zmlodzieza, ogniska, itp.Slodzi Pani az przykro.Wybiora Pania i bez tego.
BożenaPana wpis aż krzyczy, że Pan tam nie bywa. Ta impreza stała się tradycją. Uczestniczy w niej naprawdę wiele osób nie z nakazu, tylko z dobrej woli. Startowało 21 pięcioosobowych załóg, czyli samych zawodników 105 osób. Do tego ich rodziny, znajomi. Nie wspomnę o wielu osobach czuwających nad bezpieczeństwem tej imprezy, sędziach i organizatorach oraz osobach obsługujących w części gastronomicznej. To świetna impreza dla mieszkańców, ale i dla przyjeżdżających na długi weekend turystów. Jestem tam i widzę jak świetnie się bawią. Przez kilka dni przed regatami 105 osób przeznaczało swój czas na treningi na których uczono się współdziałać i polegać na sobie. Jak dużo młodzieży zamiast szwendać się po mieście przychodziło i w grupach często w pocie czoła uczyło się zgrania i współpracy. Corocznie po udziale w tej imprezie mimo bólu mięśni duchem czuję się młodsza o parę lat. Zawsze sprzyja nam pogoda i zawsze co najmniej pół dnia wypełnione jest radością i śmiechem. Ta impreza to nie tylko forma pikniku i rywalizacji i takich imprez jak najwięcej w naszej Gminie. Strunę prowadzę nie po to by wygrać wybory. Stronę prowadzę by mieć kontakt z mieszkańcami i dostarczać im namiastkę tego co dzieje się w Gminie.